DJ na Wesele – Blog #1. Podsumowanie 2019 roku cz.1.

Witamy, chciałoby się napisać w „Nowym Roku„, ale niepostrzeżenie pierwszy miesiąc 2020 roku jest już za Nami.

Tak jak styczeń tego roku tak w miarę szybko minął nam cały 2019 rok. Był to dla Nas dość pracowity, ale i momentami przykry (wypadek) sezon. Ale tak to już w życiu bywa. Jak mówi przysłowie „Raz na wozie, raz pod wozem…„. My nie zrażamy się przeciwnościami losu i prężnie staramy się dotrzeć do celu. Cały czas poszerzamy naszą wiedzę, a także próbujemy być zawsze obecni podczas różnego typu szkoleń związanych z branżą weselną. Inwestujemy w sprzęt i w coraz to nowsze rozwiązania. Mające na celu zwiększenie poziomu zadowolenia wśród klientów. Staramy się być obecni we wszystkich mediach, kanałach społecznościowych…

Ale o tym w kolejnych naszych tekstach. Teraz skupimy się na tym co zawarte jest w tytule tego wpisu. Postaramy się podsumować naszą działalność w 2019 roku. W którym poprowadziliśmy kilkadziesiąt imprez, ale w poniższym podsumowaniu skupimy się w większym stopniu na weselnych realizacjach.

DJ Lizard- Wodzirej / Prezenter - Zajazd Diana, Chełm DJ na wesele, wesele w lublinie, oprawa muzyczna na wesele, dj na wesele, 
DJ Lizard- Wodzirej / Prezenter - Zajazd Diana, Chełm DJ na wesele, wesele w lublinie, oprawa muzyczna na wesele, dj na wesele, dj na wesele lublin, dj lublin, wesele w lublinie dj, dj lizard lublin
DJ Lizard – Studniówka @ Zajazd Diana, Chełm

Rok 2019 start – DJ / Wodzirej / Animator ?

Sezon 2018 kończyliśmy, a w zasadzie rozpoczynaliśmy 2019 „Balem Sylwestrowym” w Dzierzkowicach / pod Kraśnikiem. Zarówno uczestnicy, jak i organizatorzy byli na tyle zadowoleni z Naszych usług, że powierzyli nam poprowadzenie imprezy rozpoczynającej lata dwudzieste XXI wieku. Ponowne spotkanie i tak miłe przyjęcie przez gości podbudowało nas do tego stopnia, że poczuliśmy ten „vibe” i bawiliśmy się dosłownie do samego rana. Co ukazuje zdjęcie poniżej.

DJ Lizard- Wodzirej / Prezenter - Zajazd Diana, Chełm DJ na wesele, wesele w lublinie, oprawa muzyczna na wesele, dj na wesele, dj na wesele lublin, dj lublin, wesele w lublinie dj, dj lizard lublin
DJ Lizard – Sylwester 2019, Dzierzkowice – 01.01.2020 godzina 6.00

Na początku roku jedną z naszych „większych” realizacji był „Bal Studniówkowy„. Impreza odbyła się w chełmskim lokalu o nazwie „Dom Przyjęć Diana„. Była to „mała” impreza dla około 60 osób, uczniów Technikum w Dubience. Wspólnie z lubelską firmą Extra Eventy prowadziliśmy również zabawy choinkowe dla najmłodszych.

Poniżej krótki klip z balu studniówkowego.

I tak mijał Nam styczeń 2019 roku…

Kilka „choinek”, studniówka, a także parę „firmówek.” Karnawał zakończyliśmy w marcu balem w Zajeździe Trzy Dęby w Chełmie. Miejsce jak najbardziej godne polecenia na wszelkiego typu wesela, bale … Ale nie będziemy tutaj rozpisywać się o samym zajeździe, jeszcze przyjdzie na to czas. Relację foto możecie obejrzeć w naszej galerii, a także na stronie w serwisie facebook: DJ LIZARD WODZIREJ / PREZENTER NA TWOJĄ IMPREZĘ. Krótkie „aftermovie” z „Balu karnawałowego” poniżej.

Do rozpoczęcia weselnego sezonu działaliśmy przy różnego typu projektach, ale głównie ten czas przeznaczyliśmy na poszerzanie naszej wiedzy w roli: dj na wesele / wodzirej / prezenter.

Zdobyłem sporo nowych pomysłów na „oczepinowe zabawy”. Dzięki czemu inaczej spojrzałem na pewne aspekty prowadzenia imprez. Po odbytych szkoleniach postawiłem w nadchodzącym sezonie (przyp.2019r.) postawić na większą integrację z uczestnikami wesela, a także więcej zabaw dostosowanych odpowiednio do wieku uczestników.„- DJ Lizard Lublin.

Przebrnęliśmy przez szkolenia, a także przygotowaliśmy w pełni całą aparaturę (nagłośnienie, oświetlenie) do nadchodzącego sezonu wesel. Oho. Starość nie radość. Zapomnielibyśmy napisać o najważniejszym. Dokonaliśmy zakupu nowszego, ale zarazem lepszego od dotychczasowego samochodu. Do którego bezproblemowo mieściliśmy się na ówczesny moment z całym sprzętem…

„DJ na wesele Lublin”- Sezon 2019 czas: START!

Pierwsza realizacja sezonu weselnego i od razu wyjazd do sąsiedniego województwa. W „Restauracji Brylant” w ostatni weekend kwietnia mieliśmy okazję zaprezentować swoje dj’sko / wodzirejskie umiejętności. Wesele odbyło się w miejscowości Bidziny w województwie świętokrzyskim. Pogoda dała się we znaki. Momentami było na prawdę ciężko. Szkolenie od ekipy z „Iskra Edukacja Szkolenia” przyniosła efekty. Goście zadowoleni, my z wykonania powierzonego nam zadania również. Fotorelacja z wesela Joanny i Wojciecha w naszej galerii.

DJ na wesele Lublin” 1 – Wesele 0

Kolejne weselne, majowe realizacje to:

Wracając do realizacji w lubelskiej „Restauracji Bosman„. Podczas tego wesela wspólnie działaliśmy dodatkowo z dwiema firmami. Za animację,a także kącik zabaw dla dzieci odpowiadała wspomniana już wcześniej firma „Extra Eventy. „Taniec w chmurach”, czyli tzw. ciężki dym zapewniła firma „Sercem w chmurach- atrakcje weselne” . Z którą współpracowaliśmy do końca zeszłego sezonu i mamy zamiar w dalszym ciągu działać razem.

DJ na wesele – czerwcowy maraton

Czerwcowy maraton zaczęliśmy od „Weselnego Połączenia Sił„. Wspólnie z naszą znajomą Panią tłumacz, a także konferansjer (j.angielski/niemiecki). Wspomogliśmy podczas międzynarodowego wesela naszego znajomego DJ Cosmo. Wesele odbyło się pod Warszawą, a my sprzętowo wspomogliśmy Jacka podczas realizacji.

Kolejnym miejscem na naszej weselnej trasie był lubelski „Dworek Szlachecki”. Było na prawdę gorąco nie tylko na zewnątrz. Jak widać na poniższym zdjęciu wentylator był potrzebny nie tylko maszynie do dymu. Przyjemna atmosfera, sympatyczni, a także otwarci na zabawę goście. Czyli wszystko to co potrzebne jest do spełnienia przedweselnych założeń.

Dj lizard lublin, dj na wesele lublin, dj na wesele, wesele w lublinie, lublin wesele, krasnik, kraśnik, dj na wesele w łęcznej, łęczna dj, poprawiny dj, dj na poprawiny, poprawiny w lublinie, DJ Lizard- Wodzirej / Prezenter - Zajazd Diana, Chełm DJ na wesele, wesele w lublinie, oprawa muzyczna na wesele, dj na wesele, dj na wesele lublin, dj lublin, wesele w lublinie dj, dj lizard lublin
DJ Lizard – Dworek Szlachecki, Lublin

Następna sobota czerwca, a także kolejne wesele. Ale tym razem mieliśmy do „pomocy” przesympatyczną wokalistkę. Panią Katarzynę, która swym śpiewem umiliła zabawę gościom. Dzięki, której mieliśmy chwilę odpoczynku podczas realizacji. Impreza odbyła się w lubelskim lokalu „Zajazd Gościnny„. Jak zawsze relacja ze wspólnej realizacji na naszej stronie fanpage: „DJ Lizard Wodzirej / Prezenter na Twoją imprezę„.

Przedostatnia sobota czerwca, ale i tutaj będzie pewne zaskoczenie dla Was. Co prawda znów gramy, ale nie na weselu. Tym razem umilamy czas podczas festynu z okazji „Nocy Świętojańskiej” w Jaskowie pod Lublinem. Przesympatyczny festyn z mnóstwem atrakcji dla dzieci, a także i dorosłych. Polecamy wybrać się na tegoroczną edycję. Fotki na stronie.

I tak zbliżyliśmy się do końca czerwca, połowy roku 2019, a także do końca naszego pierwszego blogowego wpisu. C.D.N

Postaramy się regularnie, przynajmniej raz w tygodniu dodawać nowe wpisy. Ale założeniu będą miały one charakter relacji z wykonywanej przez nas pracy. Chcemy przybliżyć Wam system naszej pracy, a także to czym kierujemy się przy jej wykonywaniu i co chcemy finalnie osiągnąć.

Nie przedłużając już wpisu. Pozdrawiamy, a także jednocześnie dziękujemy, że dotarliście do tego miejsca.