O Mnie

Jeżeli zamierzasz na terenie Lubelszczyzny zorganizować imprezę w pozytywnej atmosferze to moja oferta powinna Cię zainteresować.

Oferuje profesjonalną i kompleksową oprawę wszelkiego rodzaju eventów.

Jako DJ / Wodzirej umilę czas bali studniówkowych przez wesela, po dancingi czy inne andrzejkowe imprezy.

Posiadam różnorodny zasób muzyczny dzięki czemu jestem w stanie jako wodzirej „rozkręcić najnudniejszy balet„.

Poważnie podchodzę do tematu co sprawia, że możesz spodziewać się pełnego profesjonalizmu przy wykonaniu oferowanej przeze mnie usługi.

Nie ważne czy jest to wesele, bal karnawałowy czy innego rodzaju event. Dla mnie zawsze na pierwszym miejscu stoi dobra zabawa zaproszonych gości.

Z dobraniem odpowiedniego weselnego repertuaru muzycznego nie będzie problemu. Wszystko wedle ustaleń i zaleceń pary młodej.

Oprawą muzyczną imprez jako dj / wodzirej zajmuję się od ponad 10 lat. Przez ten czas występowałem na bankietach, balach karnawałowych, weselach, dancingach w wielu salach konferencyjnych i weselnych Lublina. Jako DJ udało mi się zagrać na imprezach w kilkunastu klubach Lubelszczyzny.

Od momentu rozpoczęcia działalności jako „dj na wesele” poznawałem coraz to nowych ludzi z branży. Wspólnie występowałem z wieloma weselnym zespołami. Poznałem ambitnych godnych polecenia fotografów weselnych. Mogę również polecić ciekawie prowadzących zabawy dla dzieci i weselnych gości animatorów. Posiadających odpowiednie przeszkolenie.

Z niektórymi współpracuję do dziś. Co zaowocowało „połączeniem sił„. Pod nazwą „Projekt Lizard” znajdziecie pełny pakiet weselnych usług. Weselny animator zabaw, fotograf, dj, wodzirej. Realizacja usług na terenie Lublina i okolic.

Wszystkie oferowane przeze mnie usługi wykonywane są na wysokiej jakości sprzęcie.

Każde otrzymane zlecenie imprezy finalizuje umową. Prowadzę własną działalność więc z wystawieniem faktury za usługę nie będzie problemu. 

Pochodzę z Lublina stąd większość wesel, imprez karnawałowych czy innych realizowanych przez mnie usług muzycznych realizowanych było na Lubelszczyźnie.

Zachęcam do rozejrzenia się jeszcze na stronie. W razie jakiś niejasności, bądź zainteresowania proszę o kontakt telefoniczny.

Daniel Marszałek

tel. 607 680 503