O Mnie

Jeżeli poszukujesz DJ NA WESELE STUDNIÓWKĘ w pozytywnej atmosferze to moja osoba powinna Cię zainteresować.

Oferuję profesjonalną i kompleksową oprawę wszelkiego rodzaju eventów.

Jako DJ NA WESELE umilę czas bali studniówkowych, a także wesel i poprawin na imprezach firmowych kończąc.

Posiadam różnorodny zasób muzyczny dzięki czemu jestem w stanie jako DJ NA WESELE STUDNIÓWKĘ rozkręcić najnudniejszą imprezę.

Poważnie podchodzę do wykonywanej pracy co sprawia, że możesz spodziewać się pełnego profesjonalizmu przy wykonaniu oferowanej przez mnie usługi.

Nie ważne czy jest to wesele, bal karnawałowy czy innego rodzaju event. Dla mnie zawsze na pierwszym miejscu stoi dobra zabawa zaproszonych gości.

Z dobraniem odpowiedniego repertuaru muzycznego nie będzie problemu. Wszystko wedle indywidualnych ustaleń i zaleceń pary młodej lub uczniów.

„Oprawą muzyczną jako DJ NA WESELE STUDNIÓWKĘ zajmuję się już od ponad 10 lat. Przez ten czas występowałem na bankietach, balach karnawałowych, weselach, dancingach w wielu salach konferencyjnych i weselnych Lublina. A także miałem okazję zagrać na imprezach w kilkunastu klubach na Lubelszczyźnie.” – DJ LIZARD

Od momentu rozpoczęcia działalności jako DJ NA WESELE STUDNIÓWKĘ poznawałem coraz to nowych ludzi z branży, a także występowałem wspólnie z wieloma weselnymi zespołami. Poznałem ambitnych, godnych polecenia Fotografów na wesele. Mogę również polecić Animatorów ciekawie prowadzących zabawy dla dzieci, a także weselnych gości. Polecane przez mnie osoby posiadają doświadczenie, a także odpowiednie przeszkolenie potwierdzone licznymi certyfikatami.

O mnie - DJ NA WESELE

Z niektórymi współpracuję do dziś dzięki czemu wzbogaciła się lista oferowanych przeze mnie usług. Dokładną rozpiskę znajdziecie w zakładce „Oferta

Wszystkie wykonywane usługi realizowane są na wysokiej jakości sprzęcie.

Każde otrzymane zlecenie imprezy finalizuję umową. Prowadzę własną działalność więc z wystawieniem rachunku za usługę nie będzie żadnego problemu.

Pozdrawiam i zachęcam do odwiedzenia strony w serwisie społecznościowym. Odnośnik poniżej:

Fanpage – DJ Lizard Wodzirej / Prezenter

W razie zainteresowania prosimy o kontakt telefoniczny 607 680 503.