DJ na wesele Lublin – #Sezon2020 czas START !

DJ na wesele Lublin – #Sezon2020 czas START !

Witamy w kolejny blogowym wpisie ekipy DJ Lizard. Wreszcie udało nam się rozpocząć weselny sezon w 2020 roku. Na początku tego roku praktycznie zamykaliśmy terminarz na majowe i czerwcowe imprezy. Niestety z powodu „pandemii” po konsultacjach z „Młodymi” część imprez przełożyliśmy na późniejsze tegoroczne terminy, bądź już na przyszłoroczny weselny sezon.

DJ Lizard - DJ na wesele Lublin - Zajazd w Lesie, Ciechanki
DJ Lizard – Zajazd w Lesie, Ciechanki

DJ Lublin – I tak sezon weselny wystartował…

I tak sezon weselny wystartował, ale my niestety musieliśmy z „fotela” oglądać jego początek. Co chwile docierały do nas wiadomości od znajomych prosto z „weselnego frontu”. Ponieważ obostrzenia zmieniły zasady organizacji wesel, część gości nie wiedziała, jak bawić się w nowych warunkach. Ciężko było „rozkręcić” się weselnikom przez co ogólnie brakowało atmosfery beztroskiej integracji, biesiady …

Ponieważ w obawie o zdrowie wielu zaproszonych przez przyszłe pary młode gości odmawia przybycia na weselne przyjęcie. Spora ich cześć rozważa sens organizacji weselnej imprezy.

DJ Lizard dj na wesele zajazd w lesie ciechanki
DJ Lizard – DJ na wesele Zajazd w Lesie, Ciechanki

Według nas z zachowaniem odpowiednich zasad bezpieczeństwa i higieny możemy śmiało uczestniczyć w WESELACH.

DJ Lublin – Wesele 2020 – Zajazd w Lesie, Ciechanki

I tak rozpoczęliśmy weselny wakacyjny sezon od odwiedzenia miejscowości Ciechanki. W miejscowym zajeździe oczywiście tuż po wypowiedzeniu sakramentalnego „Tak” mieliśmy okazję poprowadzić weselne przyjęcie Justyny i Dariusza.

Na imprezie panowała miła rodzinna atmosfera ponieważ goście poczuli weselny „vibe”. DJ Lizard poprowadził kilka konkursów i „oczepinowych” zabaw przez co było bardzo wesoło.

Dj Lizard, Zajazd w lasie Ciechanki
DJ Lizard – Zajazd w Lasie, Ciechanki

Zajazd w Lesie, Ciechanki

Postanowiliśmy opisać miejsce naszej pierwszej realizacji w „nowych” warunkach.

DJ Lizard, Zajazd w Lesie Ciechanki
Zajazd w Lesie, Ciechanki

Zajazd w Lasie znajduje się 33 km od Lublina w miejscowości Ciechanki. Usytuowany jest na polanie pośrodku lasu w powiecie łęczyńskim. Ze względu na spokojne, zaciszne miejsce, godne polecania wszystkim tym, którzy poszukują ciszy i intymnej atmosfery. Lokal specjalizuje się w organizacji weselnych imprez, przyjęć komunijnych i okolicznościowych.

DJ Lublin, Zajazd w Lesie Ciechanki
DJ Lublin – Zajazd w Lesie, Ciechanki

Reasumując lokal jak najbardziej godny do polecenia.

Więcej zdjęć z realizacji w zakładce – Galeria i na naszej stronie fanpage: DJ Lizard – DJ Lublin

Pełna oferta: DJ na wesele Lublin – Link

Zapraszamy do kontaktu te. 607 680 503