Oferta

„Dzięki mojej ponad dziesięcioletniej obecności na rynku nawiązałem wiele znajomości w branży. Przez ten czas poznałem animatorów zabaw, fotografów oraz pracowałem z wieloma profesjonalnymi firmami nagłośnieniowymi i oświetleniowymi. Co zaowocowało stałą współpracą. Z początkiem 2018 roku postanowiłem utworzyć „Projekt Lizard”– Daniel.

W ramach „Projektu Lizard” oferujemy:
Animacje:
Animacje tematyczne (np. Dla dzieci związane z Dniem Wiosny, Dniem Mamy/Taty, Dniem Dziecka)
Animacje weselne (np. kącik zabaw dla dzieci, tematyczne zabawy dla gości w czasie weselnej zabawy )
Animacje festynowe w czasie których gry, zabawy i konkursy dostosowane są do wieku uczestników (typu malowanie twarzy i włosów, zabawy z chustą i tunelem animacyjnym, chodzenie na szczudłach)
Animacje dożynkowe, wszelkiego rodzaju biesiad, animacja międzypokoleniowa (m.in. wspólne tańce integracyjne oraz zabawy)

 

Fotografowanie:
Usługę realizuje człowiek z bardzo dobrymi zdolnościami interpersonalnymi. Mający dobry kontakt z ludźmi. W czasie jego sesji klienci nie czują się skrępowani. Dzięki czemu zdjęcia wychodzą naturalne oraz budzą zachwyt wśród odbiorców.
Osobę DJa / Wodzireja / Konferansjera
Poważnie podchodząca do tematu osoba. Dzięki czemu spodziewać się można pełnego profesjonalizmu przy wykonywaniu przeze niego usług. Oferuje On kompleksową oprawę wszelkiego rodzaju eventów. Muzycznie umili czas podczas imprez studniówkowych przez wesela, po dancingi w „old schoolowych klimatach”. Posiada różnorodny zasób muzyczny dzięki czemu jest w stanie „rozkręcić najnudniejszy balet”.
Technikę estradową: (scena, zadaszenie, oświetlenie, dodatkowe nagłośnienie, agregaty prądotwórcze)

Dj posiada swój własny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy. Jeżeli zaistnieje potrzeba wykorzystania sprzętu o większej „mocy” jesteśmy w stanie go dopożyczyć. Współpracujemy z firmą zajmującą się techniką estradową. Możemy zaoferować wypożyczenie sceny, zadaszenie lub mobilnej sceny z zadaszeniem. W razie braku odpowiedniego zasilania jesteśmy w stanie załatwić agregaty prądotwórcze o wymaganej mocy.

 

DJ Lizard wodzirej na wesele

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy.
Daniel Marszałek
tel. 607 680 503